首页 / 垫,片 / TG-A373S-320-320-10.0-0
minImg
TG-A373S-320-320-10.0-0
t-Global Technology
型号:
TG-A373S-320-320-10.0-0
描述:
THERM PAD 320X320MM YLW
库存 : 2
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity 1.9W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.394" (10.00mm)