首页 / 垫,片 / TG-A4500-100-100-1.0
minImg
TG-A4500-100-100-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A4500-100-100-1.0
描述:
THERM PAD 100MMX100MM PURP
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Purple
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity 4.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)