首页 / 垫,片 / TG-A4500-150-150-0.5
minImg
TG-A4500-150-150-0.5
t-Global Technology
型号:
TG-A4500-150-150-0.5
描述:
THERM PAD 150MMX150MM PURP
库存 : 3
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Purple
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity 4.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)