首页 / 垫,片 / TG-A4500-160-160-5.0
minImg
TG-A4500-160-160-5.0
t-Global Technology
型号:
TG-A4500-160-160-5.0
描述:
THERM PAD 160MMX160MM PURP
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Purple
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity 4.5W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.197" (5.00mm)