首页 / 垫,片 / TG-A486G-280-220-3.0-0
minImg
TG-A486G-280-220-3.0-0
t-Global Technology
型号:
TG-A486G-280-220-3.0-0
描述:
THERM PAD 280MMX220MM GRAY
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 280.00mm x 220.00mm
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.118" (3.00mm)