t-Global Technology
型号:
TG-A486G-300-300-0.3-0
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 300MMX300MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$96.5865
$96.5865
10
$90.5464
$905.464
25
$84.50972
$2112.743
50
$81.49157
$4074.5785
100
$78.473325
$7847.3325
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone Elastomer |
| Outline | 300.00mm x 300.00mm |
| Thermal Conductivity | 6.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0120" (0.305mm) |
| Series | TG-A486G |
| Type | Conductive Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Purchase |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Box |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | Tacky - Both Sides |
| Base Product Number | TG-A486G |