首页 / 垫,片 / TG-A6050-19.5-12.7-1.0
minImg
TG-A6050-19.5-12.7-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A6050-19.5-12.7-1.0
描述:
THERM PAD 19.5MMX12.7MM RED
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Red
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 19.50mm x 12.70mm
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0394" (1.000mm)