首页 / 垫,片 / TG-A6050-28-28-1.0
minImg
TG-A6050-28-28-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A6050-28-28-1.0
描述:
THERM PAD 28MMX28MM RED
库存 : 106
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Red
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 28.00mm x 28.00mm
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0394" (1.000mm)