首页 / 垫,片 / TG-A6200-100-100-2.0
minImg
TG-A6200-100-100-2.0
t-Global Technology
型号:
TG-A6200-100-100-2.0
描述:
THERM PAD 100MMX100MM BLUE
库存 : 24
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Blue
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity 6.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)