首页 / 垫,片 / TG-A6200-325-325-5.0
minImg
TG-A6200-325-325-5.0
t-Global Technology
型号:
TG-A6200-325-325-5.0
描述:
THERM PAD 325X325MM BLUE
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Blue
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 325.00mm x 325.00mm
Thermal Conductivity 6.2W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.197" (5.00mm)