首页 / 垫,片 / TG-A9000-15-15-1.0
minImg
TG-A9000-15-15-1.0
t-Global Technology
型号:
TG-A9000-15-15-1.0
描述:
THERM PAD 15MMX15MM PINK
库存 : 250
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Pink
Backing, Carrier -
Material -
Outline 15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity 9.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)