首页 / 垫,片 / TG-AH482-9-14-3.2-0
minImg
TG-AH482-9-14-3.2-0
t-Global Technology
型号:
TG-AH482-9-14-3.2-0
描述:
THERM PAD 9X14MM RED
库存 : 10629
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Red
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 9.00mm x 14.00mm
Thermal Conductivity 2.2W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.126" (3.20mm)