t-Global Technology
型号:
TG-AH486-310-310-0.5-1A
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 310MMX310MM W/ADH GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.2785
$33.2785
10
$31.31675
$313.1675
25
$29.35918
$733.9795
50
$27.40199
$1370.0995
100
$26.4233
$2642.33
250
$24.95536
$6238.84
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | Multi |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone |
| Outline | 310.00mm x 310.00mm |
| Thermal Conductivity | 3.4W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0197" (0.500mm) |
| Series | TG-AH486 |
| Type | Conductive Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Adhesive | Adhesive - One Side |