首页 / 垫,片 / TG-AL373-30-30-0.3-1A
minImg
TG-AL373-30-30-0.3-1A
t-Global Technology
型号:
TG-AL373-30-30-0.3-1A
描述:
THERM PAD 30MMX30MM W/ADH YLW
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier Fiberglass
Material Silicone Elastomer
Outline 30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity 1.7W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0118" (0.300mm)