首页 / 垫,片 / TG-AL375-320-320-0.5-0
minImg
TG-AL375-320-320-0.5-0
t-Global Technology
型号:
TG-AL375-320-320-0.5-0
描述:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone Elastomer
Outline 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity 1.6W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0197" (0.500mm)