t-Global Technology
型号:
TG-NSP-60 4OZ
封装:
-
批次:
-
描述:
NON-SILICONE PUTTY 6 W/MK 4OZ
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Usable Temperature Range | -67°F ~ 392°F (-55°C ~ 200°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Gray |
| Size / Dimension | 4 oz Jar |
| Material Flammability Rating | - |
| Thermal Conductivity | 5.90W/m-K |
| Product Status | Obsolete |
| Series | TG-NSP60 |
| Type | Non-Silicone Putty |
| Shelf Life Start | - |
| Shipping Info | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Features | - |
| Package | Box |
| Shelf Life | - |