Marlow Industries, Inc.
型号:
TG12-4-01L
封装:
-
批次:
-
描述:
TEG GENERATOR 30X30X3.33MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.6385
$22.6385
5
$21.3598
$106.799
10
$20.72045
$207.2045
25
$20.08034
$502.0085
50
$19.56886
$978.443
100
$19.057285
$1905.7285
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 200°C |
| Voltage - Max | 1.9 V |
| Delta Tmax @ Th | - |
| Qmax @ Th | 0.6W @ 50°C |
| Current - Max | 0.8 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 34.00mm L x 30.00mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 5.72 Ohms |
| Series | TG12-4 |
| Mfr | Marlow Industries, Inc. |
| Features | Lead Wires, Lapped |
| Height | 3.33mm |
| Package | Box |
| Base Product Number | TG12 |