Taoglas Limited
型号:
TG.22.0111
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP STR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.0845
$8.0845
100
$6.46
$646
500
$6.0705
$3035.25
1000
$5.662028
$5662.028
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Applications | CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS, WCDMA |
| Number of Bands | 5 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Height (Max) | 1.898" (48.20mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 3.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz |
| Power - Max | 20 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | -5dB |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gain | 1.42dBi, 1.91dBi, 2.51dBi, 3.23dBi, 2.89dBi |
| Base Product Number | TG.22 |
| Frequency Group | Wide Band |