首页 / 垫,片 / TGF15-07870787-059
minImg
TGF15-07870787-059
Leader Tech Inc.
型号:
TGF15-07870787-059
描述:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity 1.50°C/W
Color Pink
Backing, Carrier -
Material Aluminum Oxide filled Silicone
Outline 199.90mm x 199.90mm
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)