首页 / 垫,片 / TGF30-07870787-118
minImg
TGF30-07870787-118
Leader Tech Inc.
型号:
TGF30-07870787-118
描述:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM BLUE
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity 0.90°C/W
Color Blue
Backing, Carrier -
Material Aluminum Oxide filled Silicone
Outline 199.90mm x 199.90mm
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.118" (3.00mm)