t-Global Technology
型号:
TGH-0510-02
封装:
-
批次:
-
描述:
ALUMINIUM HEAT SINK 100X51MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.7115
$8.7115
10
$8.47305
$84.7305
25
$8.00242
$200.0605
50
$7.5316
$376.58
100
$7.06097
$706.097
250
$6.590226
$1647.5565
500
$6.119501
$3059.7505
1000
$6.001815
$6001.815
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.787" (19.99mm) |
| Series | TGH |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 3.937" (100.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Bulk |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | - |
| Width | 2.008" (51.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | TGH-0510 |
| Package Cooled | - |