首页 / 钽电容器 / TH3B226M016E1900
minImg
TH3B226M016E1900
Vishay Sprague
型号:
TH3B226M016E1900
描述:
CAP TANT 22UF 20% 16V 1411
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.9Ohm
Series TANTAMOUNT®, TH3
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF