首页 / 钽电容器 / TH3C335K035E1700
minImg
TH3C335K035E1700
Vishay Sprague
型号:
TH3C335K035E1700
描述:
CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2312
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm
Series TANTAMOUNT®, TH3
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF