首页 / 钽电容器 / TH3D226K016C0800
minImg
TH3D226K016C0800
Vishay Sprague
型号:
TH3D226K016C0800
描述:
CAP TANT 22UF 10% 16V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF