首页 / 钽电容器 / TH3D335M050E1700
minImg
TH3D335M050E1700
Vishay Sprague
型号:
TH3D335M050E1700
描述:
CAP TANT 3.3UF 20% 50V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm
Series TANTAMOUNT®, TH3
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF