首页 / 钽电容器 / TH3D685M035A0900
minImg
TH3D685M035A0900
Vishay Sprague
型号:
TH3D685M035A0900
描述:
CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF