Melexis Technologies NV
型号:
TH7301EDF
封装:
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
批次:
-
描述:
IC FILTER 22.4MHZ LOW PASS 16SOP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Category | Integrated Circuits (ICs)Interface - Filters - Active |
| Filter Order | 4th |
| Number of Filters | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | TH7301 |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | -4.75V ~ -5.25V |
| Part Status | Obsolete |
| Mfr | Melexis Technologies NV |
| Filter Type | Low Pass |
| Package | - |
| Frequency - Cutoff or Center | 22.4MHz |