首页 / 垫,片 / TH994-288-192-1.0
minImg
TH994-288-192-1.0
Penchem Technologies Sdn Bhd
型号:
TH994-288-192-1.0
描述:
THERM PAD 288MMX192MM GRAY
库存 : 16
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Thermally Conductive
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity 8.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)