首页 / 钽电容器 / THJD476K016RJN
minImg
THJD476K016RJN
KYOCERA AVX
型号:
THJD476K016RJN
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
库存 : 10571
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100kHz
Series THJ
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 47 µF