THM 20-2412WI
Traco Power
型号:
THM 20-2412WI
品牌:
Traco Power
描述:
DC DC CONVERTER 12V 20W
库存 : 56
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.67A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series THM 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W
Type Isolated Module
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency 88.5%