THN 30-2423WIR
Traco Power
型号:
THN 30-2423WIR
品牌:
Traco Power
描述:
36 WATT DC/DC CONVERTER, RAILWAY
用户指南
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A, 1A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 91%
Mfr Traco Power
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Number of Outputs 2
Series THN 30WIR (30W)
Power (Watts) 30 W