THN 30-4822WI
Traco Power
型号:
THN 30-4822WI
品牌:
Traco Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
用户指南
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.25A, 1.25A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 91%
Mfr Traco Power
Features Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Number of Outputs 2
Series THN 30WI (30W)
Power (Watts) 30 W