THR 20-4811WI
Traco Power
型号:
THR 20-4811WI
品牌:
Traco Power
描述:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 87%
Mfr Traco Power
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Number of Outputs 1
Series THR 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W