Brady Corporation
型号:
THT-14-724-10
封装:
-
批次:
-
描述:
LABEL 0.2"HX0.65"W AMBR 1=10KPCS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$552.767
$552.767
10
$544.578
$5445.78
请发送询价,我们将立即回复。

| Printer Name | BBP®81, BRADY IP® Series Label Printer, i5100, i7100 Brady Printer, BRADYPRINTER PR Plus Series Label Printer, THT 3" Core Printer |
| Applications | Electronic Labeling |
| Product Status | Active |
| Series | 3" Core |
| Length | 0.650" (16.51mm) |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Polyamide (PA) |
| Package | Bulk |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.200" (5.08mm) |
| Diameter - Label | - |
| Base Product Number | THT-14 |
| Color - Background | Greenish/Amber |
| Location | - |