Brady Corporation
型号:
THT-21-8591-BK
封装:
-
批次:
-
描述:
LABEL, 3 IN W X 300 FT L
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$527.8295
$527.8295
5
$510.2355
$2551.1775
10
$492.6415
$4926.415
请发送询价,我们将立即回复。

| Printer Name | BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, IP-R6202, R620 |
| Applications | Component, Inventory |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | - |
| Length | 3.598" (91.40mm) |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Polyester (PET) |
| Package | Bulk |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 3.000" (76.20mm) |
| Diameter - Label | - |
| Base Product Number | THT-21 |
| Color - Background | Black |
| Location | Outdoor |