Brady Corporation
型号:
THT-382-711-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CLR LBL ADH BDR .75X1 1000/RL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$321.7175
$321.7175
10
$310.2301
$3102.301
25
$305.63438
$7640.8595
请发送询价,我们将立即回复。

| Printer Name | i7100, THT 3" Core Printers, R6006 |
| Applications | Component, Inventory |
| Product Status | Active |
| Series | 3" Core |
| For Use With/Related Products | - |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Polyester |
| Package | Box |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Diameter - Label | - |
| Base Product Number | THT-382 |
| Color - Background | Clear |
| Location | Indoor/Outdoor |