Bourns Inc.
型号:
TISP4015L1BJR-S
品牌:
封装:
SMB (DO-214AA)
批次:
-
描述:
THYRISTOR 8V 120A DO214AA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3686
$3.686
100
$0.27512
$27.512
500
$0.216125
$108.0625
1000
$0.16701
$167.01
请发送询价,我们将立即回复。

| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30 A |
| Current - Hold (Ih) | 50 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMB (DO-214AA) |
| Voltage - Off State | 8V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 120 A |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Capacitance | 30pF |
| Number of Elements | 1 |
| Voltage - Breakover | 15V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TISP4015 |