首页 / 晶闸管 / TISP4180M3LMFR-S
minImg
TISP4180M3LMFR-S
Bourns Inc.
型号:
TISP4180M3LMFR-S
品牌:
Bourns Inc.
封装:
DO-92
描述:
THYRISTOR 145V 220A TO226-2
用户指南
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-92
Voltage - Off State 145V
Series -
Package / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Current - Peak Pulse (8/20µs) 220 A
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 65pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 180V