首页 / 晶闸管 / TISP4C145H3BJR-S
minImg
TISP4C145H3BJR-S
Bourns Inc.
型号:
TISP4C145H3BJR-S
品牌:
Bourns Inc.
封装:
SMB (DO-214AA)
描述:
THYRISTOR 120V 100A DO214AA
用户指南
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - Off State 120V
Series -
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 45pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 145V