NXP USA Inc.
型号:
TJA1448AT/0Z
品牌:
封装:
14-SO
批次:
-
描述:
HIGH-SPEED CAN TRANSCEIVER WITH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.527
$2.527
10
$2.27335
$22.7335
25
$2.1451
$53.6275
100
$1.82761
$182.761
250
$1.71608
$429.02
500
$1.501589
$750.7945
1000
$1.244168
$1244.168
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 5Mbps |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | CANbus |