TJT250100RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
TJT250100RJ
描述:
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Size / Dimension 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 100 Ohms
Series TJT
Power (Watts) 250W