TL-N10MY1
Omron Automation and Safety
型号:
TL-N10MY1
描述:
SENSOR PROX INDUCT 10MM IP67 MOD
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.394" (10mm)
Output Type SCR-NO, 2-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 10Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Module
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 90 VAC ~ 250 VAC