E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.7581
$7.581
25
$0.7087
$17.7175
100
$0.615505
$61.5505
250
$0.560044
$140.011
500
$0.519213
$259.6065
1000
$0.481289
$481.289
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 160gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Switch Travel | 0.20mm |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 2.00mm |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 3.90mm x 2.90mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL1015 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Base Product Number | TL1015 |