E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.703
$0.703
10
$0.67355
$6.7355
25
$0.64752
$16.188
100
$0.56221
$56.221
250
$0.512962
$128.2405
500
$0.476672
$238.336
1000
$0.427462
$427.462
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 450gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Switch Travel | - |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 1.54mm |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 4.90mm x 4.90mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL3342 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Base Product Number | TL3342 |