Texas Instruments
型号:
TL4050B50QDBZRQ1
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.938
$1.938
10
$1.7385
$17.385
25
$1.64008
$41.002
100
$1.397355
$139.7355
250
$1.312064
$328.016
500
$1.148056
$574.028
1000
$0.951244
$951.244
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 93µVrms |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Current - Cathode | 90 µA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | TL4050 |