Texas Instruments
型号:
TL7705BCP
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.458
$3.458
10
$3.1065
$31.065
25
$2.93664
$73.416
100
$2.54505
$254.505
250
$2.41452
$603.63
500
$2.166551
$1083.2755
1000
$1.827211
$1827.211
2500
$1.73585
$4339.625
5000
$1.670594
$8352.97
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 270ns Typical Propagation Delay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.55V |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | TL7705 |