E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3205
$1.3205
10
$1.26635
$12.6635
25
$1.19054
$29.7635
100
$1.02847
$102.847
250
$0.937232
$234.308
请发送询价,我们将立即回复。

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 200gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switch Travel | 1.30mm |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 5.00mm |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Round Button |
| Outline | 6.00mm x 6.00mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL9100 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | - |
| Base Product Number | TL9100 |