Texas Instruments
型号:
TLC7725ID
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.534
$3.534
10
$3.1749
$31.749
25
$3.00124
$75.031
100
$2.60091
$260.091
250
$2.46753
$616.8825
500
$2.214108
$1107.054
1000
$1.86732
$1867.32
2500
$1.773954
$4434.885
5000
$1.707264
$8536.32
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 1.1ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.25V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | TLC7725 |