Texas Instruments
型号:
TLC7725IPW
封装:
8-TSSOP
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.945
$2.945
10
$2.64575
$26.4575
25
$2.50078
$62.5195
100
$2.167425
$216.7425
250
$2.056256
$514.064
500
$1.84509
$922.545
1000
$1.5561
$1556.1
2500
$1.478295
$3695.7375
5000
$1.42272
$7113.6
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 1.1ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.25V |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | TLC7725 |