TLCC1M2750B
VPG Foil Resistors
型号:
TLCC1M2750B
描述:
RES 1.275M OHM 0.1% 1/4W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.264" (6.70mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.275 MOhms
Series TLC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W